بدون دیدگاه

 

 

   ناوگان عظیم بشقاب پرنده

 

 

 

یک ناوگان عظیم از بشقابهای پرنده پشت کرۀ ماه پنهان گشته اند. نیت آنها نامشخص است.
ترجمه: حمیدرضا مزده: مهندس هوا – فضا
در بیانیۀ فردی که سابقاً به عنوان مشاور برای ناسا و NSA (سازمان امنیت ملی آمریکا) کار می کرده است بیگانگان در کرۀ زمین، کرۀ ماه، و سایر نقاط منظومۀ شمسی حضور دارند. داستان دکتر نورتون بسیار جالب است، اما باور کردن آن مشکل است، زیرا او مدرکی برای ادعای خود ارائه نکرده است، به غیر از یک داستان جالب که شک گرایان فوراً آن را به چالش می کشند.
دکتر اریک نورتون که برای بیش از 10 سال به عنوان یک مشاور خارجی برای ناسا و سازمان امنیت ملی آمریکا کار کرد و آسمانها را به منظور ارزیابی مخاطراتی همچون آستروئیدها یا ستارگان دنباله دار نظاره می کرد ادعا می کند که در سال 2012 او یک ناوگان عظیمی از سفاین فضایی موجودات فضایی را دید که پشت کرۀ ماه پنهان شده بودند.
در 22 ژاویۀ 2012 در رصدخانۀ مک دونالد نزدیک به فورت دیویس، دکتر نورتون با استفاده از سیستمهای برد وسیع این رصدخانه، یک گروه از سفاین ناشناخته را مشاهده کرد.
کرۀ ماه از هنگام توقف برنامۀ آپولو بسیار به فعالیت بیگانگان ربط داده شده است.
دکتر نورتون می گوید: “آنچه که من دیدم یک صف آرایی عظیم از ساختارهای سیاه رنگ سه بعدی در فضا بود که در امتداد یک خط مستقیم به سوی سیارۀ زمین در حال پیشروی بودند.”
به گفتۀ دکتر نورتون اطلاعات اسپکتروسکوپی نشان می دهد که این بشقابهای پرندۀ اسرارآمیز از موادی ساخته شده بودند که هزاران برابر از هر چه که بشر توانسته بسازد سخت تر بودند.
این اشیاء ناشناخته پس از پیمایش منظومۀ شمسی تا سال 2013 از مدار کرۀ مریخ عبور کرده بودند و به سوی کرۀ زمین روانه بودند که به ناگاه به گونه ای اسرارآمیز ناپدید شدند. دکتر نورتون و همکاران او باور دارند که این بشقابهای پرنده از تکنولوژی ویژه ای برخوردار بودند که آنها را در آسمان نامرئی می ساخت.
دکتر نورتون می گوید من می دانم که مقامات بالای دولتی بسیار نگران بودند زیرا مأموران امنیتی 24 ساعته مرا تحت نظر داشتند. برای تمامی سال 2013 ما آسمانها را نظاره کردیم و نمی دانستیم چه خبر است. مطابق محاسبات من آنها باید به زمین بسیار نزدیک شده بودند ولی ما نمی دانستیم که آیا آنها منظومۀ شمسی را ترک کرده اند یا به سوی ما در حال نزدیک شدن بودند.
تا این که یک سال بعد یکی از همکاران دکتر نورتون با او تماس گرفت و گفت خبر خوبی دارم. بشقابهای پرنده از راه رسیده اند و پشت کرۀ ماه پنهان گشته اند. بنا بر گزارشات ماهواره ای یکی از آنها روی کرۀ ماه فرود آمده است.
حتی از این شی ناشناخته توسط فضاپیمای مدارگرد اکتشافی ماه LRO عکس گرفته شد، و تصاویر آن اشتباهاً در (Google Earth (Moon منتشر شد. (تصاویر فوق را در زیر می بینید)
دکتر نورتون می گوید علنی ساختن این ماجرا در جامعه ایجاد ترس خواهد کرد و بازی را برای همیشه تغییر خواهد داد. مذاهب و خود جامعه متلاشی خواهد شد، و نگرش ما نسبت به هر آنچه که در رابطه با کائنات می دانیم دگرگون خواهد شد.

پسورد فایل : www.mandegarweb.com
  • ارسال شده توسط :
    admin
  • تعداد بازدید :
    144 views
اشتراک گذاری