بدون دیدگاه
چرا وجود بیگانگان در کرۀ زمین تاکنون مخفی نگاه داشته شده است

 

چرا وجود بیگانگان در کرۀ زمین تاکنون مخفی نگاه داشته شده است

 

چرا وجود بیگانگان در کرۀ زمین تاکنون مخفی نگاه داشته شده است؟
ترجمه: حمیدرضا مزده، مهندس هوا – فضا
هنگامی که از اِدگار میچل (Edgar Mitchell)، فضانورد آپولوی 14، پرسیده شد چرا دولت آمریکا سقوط بشقاب پرنده در رازول در سال 1947 را انکار کرد، او چنین پاسخ داد: “دلیل شمارۀ یک برای انکار این بود که دولت آمریکا نمی دانست آیا این موجودات بیگانه نیت خصمانه دارند یا خیر، و این که آیا ما می توانیم از خود در برابر آنها محافظت کنیم؟ آنها همچنین نمی خواستند که شوروی از این مسئله اطلاع پیدا کند. لذا تصمیم گرفتند دروغ بگویند و بر آن سرپوش بگذراند.”
نیروی هوایی آمریکا ابتدا گزارش داد که یک دیسک پرنده در رازول سقوط کرده است و آنها قطعات متلاشی شدۀ آن را کشف کرده اند. آنها سپس داستان را عوض کردند و گفتند قطعات کشف شده متعلق به یک بالون سقوط کرده بوده است.
برخی از مقامات رسمی دولتی به طور علنی اظهار داشته اند که شواهد وجود بشقابهای پرنده از مردم مخفی نگاه داشته می شود، از جمله آدمیرال راسکو هیلِن کوتر، فضانوردان ادگار میچل و گوردون کوپر، سناتور بری گولدواتر، وزیر سابق دفاع کانادا پال هِلیر و ژنرالها و مختصصان گوناگون فضایی فرانسه.
از جمله دلایلی که برای مخفی نگاه داشته شدن حضور بیگانگان در کرۀ زمین و مخفی نگاه داشتن وجود آنها ذکر شده این دلایل گفته شده است:
1- دور نگاه داشتن اذهان عمومی از وجود تکنولوژیهای پیشرفته که از موجودات بیگانه و سفاین فضایی آنها به دست دولت آمریکا افتاده است.
2- پیشگیری از سراسیمگی و هراس مردم و ایجاد اخلال در نظم جامعه.
3- به هم خوردن اعتقادات مذهبی مردم، که این نیز موجب به هم خوردن نظم اجتماعی می شود.
4- پیشگیری از حسابرسی قانونی از کسانی که در این مخفی گریها دست داشته اند و پیامدهای جدی حقوقی برای آنها که حتی به قیمت کشتن آدمهای بیگناه به این مخفی گریها ادامه می دهند.
4- ترس از افشای قراردادهایی که دولت آمریکا در ازای گرفتن تکنولوژی پیشرفته از بیگانگان با آنها بسته است. این قراردادها می توانند حتی شامل آزاد گذاشتن بیگانگان در آدم ربایی باشند.
5- ترس از افشا شدن وجود پایگاههای زیر زمینی بیگانگان در مناطق مختلف نظیر دالسی (Dulce) که توسط بیگانگان و دولت آمریکا به طور مشترک اداره می شوند. بسیاری از متخصصان از جمله فیل اشنایدر که بعدها بعد از افشاگری وجود این پایگاهها به طریقۀ مرموزی کشته شدند در این پایگاهها کار می کردند.

پسورد فایل : www.mandegarweb.com
  • ارسال شده توسط :
    admin
  • تعداد بازدید :
    94 views
اشتراک گذاری