بدون دیدگاه

ترجمه خلاصه ای از کتاب یونانی «Η Κοιλάδα των Ρόδων

ادرس کانال 

ترجمه خلاصه ای از کتاب یونانی «Η Κοιλάδα των Ρόδων» به معنی “دشت گلهای رز” نوشته دکتر جورجیوس پاپاچاتزیس دارنده پی اچ دی در رشته حقوق از دانشگاه ملی آتن در یونان .
ترجمه نوسط: محمد زمردیان

لازم به یاد آوری است که این کتاب ترجمه “دفتر خاطرات” پاول امادیوس دایناچ است یک آموزگار دورگه سویسی – اتریشی که در سال 1921 بعلت نوعی عارضه التهاب مغزی به مدت یک سال در بیمارستانی در ژنو به حالت اغما فرو رفت و پس از هشیاری اظهار کرد که به سال 3906 مسافرت کرده و در جسم شخص دیگری بنام اندره نرسام حلول کرده بوده است او درمدت زندگی در دوهزار سال آینده اقدام به خواندن کتب علمی و تاریخی کرده و همچنین توسط اساتید آن زمان آموزش دیده است ودرحالیکه خاطرات و اطلاعات عمومی و آموخته های خود از سال 3906 را در حافظه داشت اقدام به نوشتن خاطرات روزانه خود کرد.
او در اواخر عمر خود دفتر خاطراتش را به شاگرد موردعلاقه اش پاپاچاتزیس بخشید.
پاپاچاتزیس دفتر خاطرات را که به زبان آلمانی بود از سال 1926 تا 1940 به زبان یونانی ترجمه و در سال 1979آن را بنام “دشت گلهای رز” منتشر کرد پاپاچاتزیس در سال 1991 جزو هیئت ژوری دادگستری آتن بود و در طول زندگی سمت ها و مسئولیت های حساسی را در قوه قضاییه یونان برعهده داشته است.
این کتاب به زبان یونانی است و آینده بشریت را به چند دوره تاریخی تقسیم کرده است.
.اولین دوره از سال 2000 تا سال 2300:
طی این سیصد سال دانشمندان فیزیک جایزه نوبل را برای کشف “ضد جاذبه” دریافت میکنند و جاذبه زمین به تشعشعات خورشید نسبت داده میشود..همچنین انرژی روحی کشف میشود (etherodynamics) و استفاده از انرژی الکترو مغناطیسی در مقابل انرژی حاصل از سوختهای فسیلی همه گیر میشود عکسبرداری از روح و دیدن روح امکانپذیر میشود“etheric vision,” مرگ و میر کودکان تقریبا از بین میرود.مردم از اسارت مشکلات مادی آزاد میشوند..پول حذف میشود..در 2204 انسانها روی مریخ مستعمره ایجاد کرده و شروع به زندگی میکنند ..حدود بیست ملیون انسان در مریخ به زندگی مشغول میشوند ولی در سال 2265 همگی نابود میشوند.
دومین دوره از سال 2300 الی سال 2400:
عموم مردم از وجود فرا زمینیان مطلع می شوند با این موجودات ارتباط برقرار شده و روابط با تمدن های فرامدرن توسعه می یابد.یک جنگ جهانی بزرگ در سال 2309 با ویرانی گسترده اتفاق می افتد بعد از جنگ بشریت زنده میماند و در سال 2396 یک حکومت جهانی برای جلوگیری از چنین حوادثی در آینده تأسیس میشود که رهبران آن از طریق رأی مستقیم مردم از بین تمامی ملت ها انتخاب می شود، اکثر رهبران و دولتمندان از بین دانشمندان، مهندسان و افرادی هستند که فعالیتهای انساندوستانه دارند … سیاستمداران و بازرگانان دیگر در قدرت و رهبری جایی ندارند. تعادل قدرت توسط یک اتحاد کاری بین بخش خصوصی (به عنوان مثال شرکت های فراملیتی) و دولت های ملی و دولت جهانی پایدار میماند
بانک ها و بورس اوراق بهادار در آنزمان منقرض شده اند، جایگزین آنها نوعی پول الکترونیکی برمبنای ارزش واقعی محصولات، منابع و انرژی است.هنوز مالکیت خصوصی وجود دارد، اگر چه منابع جهانی به گونه ای توزیع شده اند که برای هر کس حداقل یک زندگی سالم و استاندارد تامین شود مناقشات بین گروههای بزرگ به ندرت اتفاق می افتد و جنگ دیگر کلمه ای مربوط به تاریخ گذشته است.
سومین دوره از سال 2400 الی سال 2600:
تهدید توتالیتاریسم جهانی رو به افزایش میگذارد، زیرا گروه های خشن و قانون شکن شروع به تضعیف دولت جهانی از طریق جاسوسی سایبری می کنند. در سال 2600، بخش خصوصی و دولت های ملی، تنها نقشی جزئی در امور جهانی بازی می کنند، زیرا مردم آگاهی سیارات دیگر را به دست آورده اند. حکومت جهانی شروع به کار فوق العاده ای می کند، زیرا گروه های خشن و قانون شکن در حال حرکت هستند و رای گیری مستقیم برای مقابله با آنها ، راهی برای ثبات وضع زندگی است.
حمل و نقل جهان در این دوره عمدتا از طریق انرژی های معنوی (اتریکی) و دیسک های پرواز است
چهارمین دوره از 2600 الی 3400:
در حالیکه برابری تقریبی برای نیازهای اساسی به دست آمده است، هنوز در زمینه قابل دسترس بودن تکنولوژی پیشرفته از یک منطقه تا منطقه دیگر نابرابری وجود دارد.
مردم بیشتر و بیشتر ازروش تله پاتیک استفاده میکنند و علم گام های بسیار بزرگی برمیدارد.اطلاعات بیشتری در مورد درون این سیاره، از جمله «خورشید درونی و داخلی» پدیدار می شود و تاریخچه آن که میلیاردها سال قدمت داشته نمایان میشود و شهرها ی که در داخل زمین ساخته شده اند پدیدار میشوند
در علم پزشکی، داروها تنها نقش کوچکی را بازی خواهند کرد ودرمان های جدید بوسیله نور، صوت و مدیتیشن صورت میگیرد
علیرغم این پیشرفت های اساسی، در جامعه انسانی هنوز گروه های مادی گرا ویا روحانی وجود دارند …اشخاص هنوز موفقیت خود رابه لحاظ مقام و موقعیت وداشتن امکانات فن آوری پیشرفته اندازه گیری می کنند
پنجمین دوره بین سالهای 3400 الی سال 3907:
از آغاز سال 3382، یک رنسانس معنوی آغاز می شود که به سرعت جهان را به حالت “hypervision ”
“دید برتر” میبرد که در آن اکثر مردم از طریق ارتباط با نور معنوی برتر به دانش مستقیم دست می یابند. اکنون مردم می توانند از طریق اراده ایجاد کنند، همانطور که در عرصه های معنوی برتر انجام می شود
ما وارد عصر طلایی تمدن جهانی میشویم. بسیاری از رهبران دولت جهانی فقط دانشمندان و مهندسان نیستند بلکه ویژگی رهبران جدید ترکیبی از فیلسوف، دانشمند، هنرمند، عارف و غیره است
زبان های بین سیاره ای بر اساس تصاویر سه بعدی،” تجسم ذهنی درون مغز” طراحی شده اند که احتیاجی به صدا، نوشتن و اینترنت ندارند
علم نوعی از دی ان ای فعال را کشف میکند که شامل بیش از دو رشته است
در آن زمان همه انسانها به لباس، غذا، مسکن، حمل و نقل، سرگرمی، محصولات علمی وآثارخلاقانه هنری دسترسی دارند. مالکیت خصوصی وجود ندارد. همگی گیاهخوارهستند و هیچ باغ وحشی وجود ندارد … هیچگونه بهره کشی و یا سوء استفاده از حیوانات وجود ندارد.
دیسک های پروازی منسوخ و با فرم جدیدی از حمل و نقل جایگزین شده اند به نام “دروازه های میدان” (که احتمالا پورتال بین حوزه های فیزیکی و معنوی هستند که در آن وسایل نقلیه و سرنشینان به ارتعاش های بالا ترغیر فیزیکی تبدیل شده و فورا در محل دیگری در فضای سه بعدی بازیابی میشوند). این فن آوری های روحانی به وسیله تمدن موجودات کهکشانهای دیگر به مردم زمین معرفی شده است چون بشریت آمادگی استفاده صحیح ازآن را پیدا کرده است (انسان ها در نهایت طبیعت وحشیانه خود را تبدیل به یک انسانیت معنوی کرده اند )
با استانداردهای امروز، انسان های آینده اینگونه به نظر می رسند: ساده، حساس، صمیمانه، بی تکلف و بدون انگیزه های نادرست مانند حقه بازی و غیره . مردم می توانند احساسات و نیت یکدیگر را احساس کنند، بنابراین دیگر کلمه محرمانه جزو فرهنگ انسانی نیست..
هیچگونه تفاوت و برتری مادی وجود نخواهد داشت ، تنها برتری بر اساس شهرت، افتخار و محبوبیت عمومی وجود خواهد داشت
مردم در طول دوران زندگی خود تنها معادل دو سال کارخواهند کرد،و آنها موفقیت افراد را نه با درآمد مادی بلکه از طریق رشد معنوی ومیزان خدمت به کسانی که در اطراف آنها هستند، اندازه گیری کرده و میسنجنند.
منابع:
1- جورجیوس پاپاچاتزیس در ویکیپدیا
2- خلاصه ای از کتاب دشت گلهای رز
3-جستجو در اینترنت
https://en.wikipedia.org/wiki/Georgios_Papachatzis
https://earthenergyreader.wordpress.com/…/the-valley-of-th…/

پسورد فایل : www.mandegarweb.com
  • ارسال شده توسط :
    admin
  • تعداد بازدید :
    162 views
اشتراک گذاری