بدون دیدگاه

مرد بیگانه فضایی که برای دولت امریکا کار میکرد

 

 

ادرس کانال

 

 

از بیگانه فضایی انسان نما چه میدانید؟

مرد بیگانه فضایی که برای دولت امریکا کار میکرد

★ ترجمه : وطندوست
★★★

نام او والینت ثور Valiant Thor بود،مانند انسان بنظر میرسید اما تفاوت های فیزیولوژیکی مهمی داشت.او از سیاره ونوس یا زهره می بود (شاید بدلایلی از ذکر سیاره واقعی او اجتناب کرده اند)
او برای مدتی در دهه پنجاه میلادی قبل از ترک زمین بوسیله
سفینه اش برای حکومت امریکا کار میکرد.
ثور شش انگشتی بود.
این واقعیتی است از مرحوم فیل اشنایدر که بعنوان زمین شناس و مهندس در بخش پروژه و تولیدات سری و مخفی دولت امریکا در سطح طراز اول و همچنین در ساخت پایگاه های زیرزمینی نظامی و در منطقه معروف موسوم به 51 کار میکرد، عنوان شد.

اشنایدر بیان کرد که ثور را ملاقات کرده البته او تنها کسی نبوده که این ادعا را میکند بلکه دکتر فرانک استرنجس مولف کتاب بیگانه ای در پنتاگون، در مورد ملاقاتش با ثور را هم توضیح داده‌ است.

ثور شش انگشت در هر دست داشت،قلبش از حد نرمال بسیار بزرگتر بود، ریه بسیار بزرگی داشت،خونش از اکسید مس بمانند اختاپوس دریایی بود ضریب هوش او 1200 تخمین زده میشد و بصورت روان به 100 زبان مسلط بود همچنین به زبان بیگانگان فضایی.
او گفت سن ثور به 490 سال میرسد.

بر طبق گفته های دکتر استرنجس او 1.83 متر قد و 84 کیلو وزن داشت،با موهای مجعد قهوه ای و همچنین چشمهای قهوه ای.
دکتر استرنجس عنوان کرد که ایزنهاور و نیکسون، ثور را ملاقات کرده اند.
تیموتی گود یک مشاور سابق حکومتی، شفاهن عنوان کرد ایزنهاور با این بیگانه فضایی ملاقات داشته است.
کلیپ فوق در مورد والینت ثور را میتوانید مشاهده کنید.

★★★
توضیح:
★ وقتی والینت ثور ایزنهاور را ملاقات می‌کند بعد از اتمام ملاقات و هنکام خروج وایلانت از در اتاق، ایزنهاور از او میپرسد از کدام سیاره امده ای،که والینت جواب میدهد از همان سیاره ای که سپیده دم طلوع کرده و نورانی است، که به اشتباه، خود ایزنهاور و اطرافیان سیاره زهره را تعبیر میکنند، اما در مطلب دیگر خواندم که او از صورت فلکی شعرای یمانی امده بود.

★ هالیوود بر این اساس فیلمی ساخت بنام روزی که دنیا از حرکت ایستاد محصول سال ۲۰۰۸ که انهم بازسازی فیلمی به همین نام که ساخته ۱۹۵۱ میلادی است، به کارگردانی اسکات درکسون از کشورهای آمریکا، کانادا و استرالیا.
★★★

پسورد فایل : www.mandegarweb.com
  • ارسال شده توسط :
    admin
  • تعداد بازدید :
    191 views
اشتراک گذاری